Lustrace - Ověřování rizikovosti osob

Webová služba Lustrace slouží k on-line nahlížení do různých rejstříků - výpis exekucí osoby z Centrální evidence exekucí, insolvence, či ověřování bonity osoby,viz také Přehled všech dostupných zdrojů dat.

Vyhledávání je možné provádět jednotlivě zadáním do formuláře, hromadně pomocí MS Excel tabulky nebo je možné službu integrovat do vlastního software pomocí API.

Více informací

Centrální evidence exekucí

Služba slouží pro kontrolu osob v Centrální evidenci exekucí Exekutorské komory ČR.

Oproti lustracím přes Exekutorskou komoru ČR nabízí naše služba přehlednější rozhraní, lustrace bez registrace, či hromadné lustrace.

Zejména však díky množstevním slevám nabízíme přístup do Centrální evidence exekucí levněji, něž jej nabízí samotná Exekutorská komora.

Vyzkoušejte!

Monitor ISIRu

Lustrované osoby jsou automaticky hlídány v insolvenčním rejstříku, případně můžete seznamy osob spravovat ručně (přes službu Případ).

Pro větší společnosti je k dispozici také služba automatického zasílání přihlášek pohledávek.

Více informací

Novinka!

Monitor dlužníků

V beta režimu je spuštěna funkce hlídající dlužníky i v dalších rejstřících, která na základě veřejných dat dokáže s cca 66 % spolehlivostí upozornit na blížící se exekuci!

Více informací

Monitor nemovitostí

Pro advokáty, realitní společnosti ale i fyzické osoby slouží služba hlídání nemovitostí, upozorňující na jakékoliv změny na listech vlastnictví zadaných nemovitostí.

Více informací